Extra 20% sleva s kódem "EXTRA20" | Doprava zdarma od 1200 Kč

Zdravíme, jsme Nicholas, Jirka a Daniela. 3 markeťáci, kteří chtějí kouzlit úsměvy na tvářích spokojených zákazníků. Chcete se o nás něco dozvědět? Podívejte se:

Jak jsme začínali? (náš příběh)

Jak se 3 markeťáci dostali k vlastnímu e-shopu? Roky pracujeme pro klienty a sledujeme provoz e-shopů jen z povzdálí. Ve všech z nás se ale postupně objevovala touha začít s něčím vlastním, něčím novým, něcím, kde budeme mít hlavní slovo a bude se vše dělat od začátku pořádně a naplno. Dlouho jsme se o tom s Jirkou bavili, všechno tenkrát ale mělo ještě nejasné obrysy. Pak jednoho dne přišel s myšlenkou: pojďme prodávat kabelky! Proběhlo mi hlavou: Jasně, co jiného by dva chlapi mohli prodávat než kabelky. Jak jsme o tom mluvili, tak se ale začala rodit vize a nápad postupem dní uzrával a dával větší a větší smysl.

Sklad Lelio.cz

Stálo to hodně úsilí, ale v květnu jsme došroubovali první řady regálu v novém skladě. Toto pro nás bylo důležité. Víme, že pořádek dělá přátele. Proto od začátku pečlivě dodržujeme nastavený systém, aby se třeba nestávalo, že budem mít na e-shopu produkt, který nebude skladem.

Kabelky? Proč zrovna kabelky? Je to snadné: jsou dobře skladovatelné, není u nich problém s velikostmi a hlavně, každá žena je ráda nakupuje a potřebuje jich mít několik (ke každému outfitu, pro každou příležitost). Můžeme tak neustále dělat radost novými a novými modely a zároveň se otevírá cesta k prodeji dalších doplňků. Mimochodem už prodáváme i dámské a pánské peněženky 😉 (#idealnidarek)

O našich značkách

Od začátku jsme měli několik tipů na dobré dodavatele, ale řídíme se heslem: důvěřuj, ale prověřuj. Začali jsme proto dělat testovací objednávky vzorků a zjistili jsme, že jsme udělali správně. U některých dodavatelů byl opravdu velký výkyv ve kvalitě. To pro nás byl jasný impulz, že musíme najít lepší dodavatele, který bude dodržovat naše standardy kvality podle naší vize.

Vítězi se tak pro nás staly známé i méně známé značky: Laura Biaggi, Gallantry Paris, Nobo, Miss Lulu, Kono a Versoli. Vedle nich postupně přibyla i nová, česká značka s čistě koženým zbožím, Sendi Design.

Jakou máme vizi?

Naší vizí je vyladit šatníky žen i mužů pomocí nekompromisně stylových doplňků za rozumnou cenu.

Zkrátka chceme, aby se z Lelio.cz stala adresa, která vás jako první napadne, když přemýšlíte jakou kabelku si vzít na ples, jak vyladit svůj podzimní outfit nebo se jen rozhodnete, že si chcete udělat radost.

Jak s námi spolupracovat?

Chcete od nás odebírat ve velkém? Stačí nám napsat a můžete se přidat mezi kamenné obchody které s námi spolupracují. Vedle skvělých produktů, rychlé dostupnosti a velkoobchodních cen vám můžeme nabídnout i vlastní grafické materiály pro vaši propagaci.