Extra 20% sleva s kódem "EXTRA20" | Doprava zdarma od 1200 Kč

Když se řekne pánská peněženka, tak se nám vybaví vysoká odolnost, materiál a vysoká kapacita. Proto jsme u pánských peněženek sáhli v první řadě po prémiových materiálech, což znamená, že dominují kožené peněženky. Prémiová kůže, která je předpokladem pro dlouhou životnost, je pečlivě vybírána a opracována. Peněženky jsou pak mimořádně pevné, odolné a příjemné na dotek.

Dalším faktorem, který je pro muže důležitý, je vysoká kapacita. Do každé peněženky se musí vejít dostatek karet a dokladů (minimálně 8). Nenajdete tak u nás žádnou peněženku, která by tento faktor nesplňovala. Precizní prošití pak zajišťuje, že se do každé přihrádky vleze karta přesně na milimetry. Je tak v maximálním bezpečí a nehrozí, že by z peněženky vypadala. 

Pomyslnou třešničkou na dortu je RFID blokace. Do peněženky jsou mezi kůži a látku vetkána miniaturní kovová vlákna, která blokují nechtěné snímání karet a dokladů ze zavřené peněženky. Nestane se vám tak, že by někdo zneužil vaše údaje nebo nechtěně strhl z karty peníze pomocí bezkontaktní platby. Tato technologie nemá žádný negativní vliv na použitelnost karet pro bezkontaktní platby. Stačí jen peněženku otevřít a přiložit kartu k terminálu.

Všechny pánské peněženky v naší nabídce jsou zkrátka do pohody i nepohody. Stačí si jen vybrat barvu, střih a třeba i zapínání pomocí pevného cvočku.